Disc / schijf - My Little cakepop molds
Barcode
709930989996
Merk
My Little Cakepop
My Little Cakepop molds
De DISC My little cake pop mold kan o.a. gebruikt worden om mooie cakepop lollies te maken die heel mooi gedecoreerd kan worden met een ronde plaque met tekst of een afbeelding gemaakt met een fondantstempel, eetbare sheet of chocolade transfer sheet Mara je kunt de little cakepop mal ook gebruiken om een Macaron vorm te boetseren van fondant als taarttopper.
De disc is 5 cm in diameter en je hebt ongeveer 30 gram deeg nodig om de mal te vullen.
De mooiste Cakepops maak je heel eenvoudig in vorm met de cake pop mallen van My little CakePop.
Werkwijze:
* Druk een deegbal in de mal, klap deze dicht zodat de mal helemaal wordt gevuld en het overtollige cakepopdeeg er uit wordt geperst. Dit verwijder je zorgvuldig en vervolgens klap je de mal weer open om de strakke cakepop er uit te kunnen halen. Vervolgens dip je een lolliestokje in de gesmolten chocolade en steek deze in de cakepop. Laat de chocolade goed uitharden zodat het stevig vast zit en de cakepop tijdens het dippen in de chocolade niet loslaat. Dip de cakepop in de chocolade en laat uitharden. Plaats een cakepop board over het lolliestokje tot onder de cakepop zodat deze een mooie ondergrond heeft.
De Little cakepop molds zijn 3-dimensionaal, 2-delig spuitgegoten van hoogwaardig glanzend voedsel veilige kunststof met een roestvrijstalen pin. De molds zijn extreem sterk en duurzaam, met de juiste zorg kan het jaren meegaan.
Alleen met de hand wassen, niet in de oven of vaatwasser zetten.
Tip: De mini size Partystamps zijn perfect van formaat om als eetbare decoratie op de disc cakepop te plakken. Laat de cakepop en de fondant plaque eerst uitharden en bevestig het dan aan elkaar met een klein beetje gesmolten decomelts.
Klanten kochten ook
- Ball My Little cakepop mold
My Little Cakepop mold - Balvormige cake pop mal
De nieuwe My Little Cakepop Round 1,1 oz Mold is bijgewerkt en verbeterd. Er is een gat in de naad gemaakt zodat het deeg kan ontsnappen. Dit geeft een algehele betere vorm en…€ 12,50 - Sweet Treat - miniaturen - siliconen - fondant mal
Miniaturen Siliconen mal om 12 verschillende snoepjes te boetseren van fondant en of chocolade. Deze mal is ideaal voor het decoreren van kleine traktaties zoals Cakepops, cupcakes en koekjes.
Vul de mal met gesmolten decomelts,…€ 12,50 NIEUW!
Auto met kerstboom op het dak - Cakepop Message StampKerst Cakepop Message Stamp- Auto met kerstboom op het dak
Deze fondantstempel is speciaal ontworpen om mooie fondanttoppers te maken die perfect op de My Little Cakepop Disc mold past.
Daarnaast is dit fondantstempelformaat ook…€ 6,50- TRICK OR TREAT HEKSENHOED - Halloween fondant stempel
Met deze fondant stempels maak je heel eenvoudig prachtige toppers voor op cakepops, koekjes, cupcakes, met chocolade omhulde oreo's en taarten!
3D-reliëfontwerpen maken op fondant en gumpaste, de afbeeldingen komen er boven op…€ 9,50